SEO specialista vagy, és munkát keresel? Aktuális SEO állások, munkák itt!

Munkatársat keresünk!

Érdekel az online marketing és a keresőoptimalizálás világa?

Változatos, érdekes munkát keresel?
Szeretsz csapatban dolgozni?

Szeretsz egyedül dolgozni otthonról?
Tudsz a kollégákkal jó együttműködést kialakítani?
Megbízható, igényes munkát adsz ki a kezedből?
Akkor Téged keresünk!

SEO feladataid:

  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyfelek oldalainak átvilágítása és elemzése
  • ennek alapján javaslat készítése a keresőoptimalizálásra
  • kulcsszókutatás elvégzése
  • analitikák készítése
  • Meta tagek írása, oldalakra kihelyezése
  • helyezésvizsgálat készítése

Az ideális jelölt jellemzői, avagy Téged keresünk, amennyiben:

  • kellő tapasztalattal rendelkező SEO szakembernek vallod magad
  • Google Analytics, Search Console és Rank Tracker, SemRush, Ahrefs, excel és drive használatában tapasztalt vagy
  • ismered a WordPress használatának alapjait
  • alapos, precíz szemléletmóddal rendelkezel
  • gyakorlatias, eredményorientált hozzáállásod van
  • jól tudsz alkalmazkodni a már kialakult folyamatokhoz, emellett mégis képes vagy kritikusan is szemlélni azokat
  • nem okoz gondot, ha több feladat egyidejű elvégzésével vagy megbízva

Amit kínálunk:

  • hétköznapi munkavégzés távmunkában
  • rugalmas munkaidő 8 órában
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • eredmény orientált fizetések + juttatások
  • családias légkör, rugalmas munkaidő

SEO specialist (senior és junior marketing specialist) SEO állás 2024

Ahogy azt már Te is minden bizonnyal tudod, a SEO munka nagyon sokrétű – így a betöltendő SEO állás is olyan szakembert kíván, aki szívesen tanul és fejlődik, illetve képes alkalmazkodni a keresőoptimalizálási trendekhez. Legyen szó akár SEO specialist vagy junior SEO munkáról, keresőoptimalizálással foglalkozó ügynökség lévén olyan motivált és kreatív munkatársat keresünk, aki osztozik szenvedélyünkben a digitális marketing és SEO iránt, és készen áll arra, hogy új dimenziókat nyisson meg ügyfeleink online jelenlétének keresőoptimalizálásával.

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat az info@seo101.hu e-mail címre, a tárgyban tüntesd fel: SEO szakember.

Figyelem! Motivációs levél helyett készíts egy rövid javaslatot arról, hogy milyen feladatokat végeznél el, azaz milyen tartalommarketing stratégiát javasolsz, ill. milyen értékű, és havi szinten mennyi linket építenél a következő weboldalnak: https://www.otthonszuletik.hu

Téged is várunk a csapatunkba, akár azonnali kezdéssel!